Store

Biotualetas TUFWAY

Jei norite užsisakyti, ar jums reikalinga konsultacija, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą:

Taip pat, galite susiekti telefonu, arba atvykti pas mus.

Produkto kodas: Tufway Kategorijos: , Žymos: , , ,

Aprašymas

Dėl unikalus ilgaamžiškumo ir komforto derinio „Tufway“ tapo populiariausiu biotualetu pasaulyje. Gaminamas jau 40 metų ir pastoviai tobulinamas, dėl savo gerųjų savybių šis modelis tapo populiarus tarp nuomos operatorių ir galutinių vartotojų.

„Tufway“ interjeras sukurtas patogiam naudojimui. Dėl paprastos, tačiau gerai apgalvotos konstrukcijos jis turi erdvų, gerai vėdinamą interjerą, kad sumažintų kvapą. Grindų ir išlietų sienose ventiliacijos angų derinys sudaro nuolatinį oro srautą. Pisuaro vamzdis sujungtas su ventiliacijos kanalu, kas apsaugo nuo nepageidaujamo bako kvapų patekimo į kabiną. Sėdynė yra patalpinta tolimiausioje vietoje nuo pisuaro, toli nuo kvapo ir tiesioginio vartotojo žvilgsnio. Taip pat yra patogus durų kablys pakabinti rankinę ar striukę. Kartu šios funkcijos sukuria patogesnę, malonią patirtį galutiniam vartotojui.

„Tufway“ nereikalauja sudėtingos techninės priežiūros, tai ilgaamžis, lengvai prižiūrimas mobilus tualetas. Naudojant mažiau dalių, pagamintų iš didelio tankio polietileno, „Tufway“ gali atlaikyti smūgius ir vandalizmą.
Savybės, kurios leidžia lengvai valyti ir eksploatuoti „Tufway“: priekinis nuolydis, šiek tiek išgaubtos (kupolo formos) grindys ir lygus, giliai sumontuotas rezervuaras. Pridedant nuolydį į rezervuarą ir spec. grindų paviršių, skysčiai nubėga, nesikaupdami, o kombinuotas bakas, pagerinta chemine skaidą ir užtikrina greitą, visišką atliekų šalinimą.

 

Dar keletas biotualeto TUFWAY savybių:
Didelė 265 litrų talpa
Įlietos ventiliacijos angos
Nepažeidžiama kampų konstrukcija
Antivandalinis pisuaras
Patogus durų kablys

Papildoma informacija

Savybės

Didelė 265 litrų talpa
Įlietos ventiliacijos angos
Nepažeidžiama kampų konstrukcija
Antivandalinis pisuaras
Patogus durų kablys

Specifikacija

Aukštis: 2328mm
Plotis: 1118mm
Gylis: 1219mm
Svoris: 75kg
Standartinė talpa: 265L
Grindų plotas: 1041mm x 533mm
Sėdynės aukštis: 460mm
Duris: 1854mm x 610mm