Store

Biotualetas TUFWAY

Jei norite užsisakyti, ar jums reikalinga konsultacija, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą:

  Taip pat, galite susiekti telefonu, arba atvykti pas mus.

  Produkto kodas: Tufway Kategorijos: , Žymos: , , ,

  Aprašymas

  Dėl unikalus ilgaamžiškumo ir komforto derinio „Tufway“ tapo populiariausiu biotualetu pasaulyje. Gaminamas jau 40 metų ir pastoviai tobulinamas, dėl savo gerųjų savybių šis modelis tapo populiarus tarp nuomos operatorių ir galutinių vartotojų.

  „Tufway“ interjeras sukurtas patogiam naudojimui. Dėl paprastos, tačiau gerai apgalvotos konstrukcijos jis turi erdvų, gerai vėdinamą interjerą, kad sumažintų kvapą. Grindų ir išlietų sienose ventiliacijos angų derinys sudaro nuolatinį oro srautą. Pisuaro vamzdis sujungtas su ventiliacijos kanalu, kas apsaugo nuo nepageidaujamo bako kvapų patekimo į kabiną. Sėdynė yra patalpinta tolimiausioje vietoje nuo pisuaro, toli nuo kvapo ir tiesioginio vartotojo žvilgsnio. Taip pat yra patogus durų kablys pakabinti rankinę ar striukę. Kartu šios funkcijos sukuria patogesnę, malonią patirtį galutiniam vartotojui.

  „Tufway“ nereikalauja sudėtingos techninės priežiūros, tai ilgaamžis, lengvai prižiūrimas mobilus tualetas. Naudojant mažiau dalių, pagamintų iš didelio tankio polietileno, „Tufway“ gali atlaikyti smūgius ir vandalizmą.
  Savybės, kurios leidžia lengvai valyti ir eksploatuoti „Tufway“: priekinis nuolydis, šiek tiek išgaubtos (kupolo formos) grindys ir lygus, giliai sumontuotas rezervuaras. Pridedant nuolydį į rezervuarą ir spec. grindų paviršių, skysčiai nubėga, nesikaupdami, o kombinuotas bakas, pagerinta chemine skaidą ir užtikrina greitą, visišką atliekų šalinimą.

   

  Dar keletas biotualeto TUFWAY savybių:
  Didelė 265 litrų talpa
  Įlietos ventiliacijos angos
  Nepažeidžiama kampų konstrukcija
  Antivandalinis pisuaras
  Patogus durų kablys

  Papildoma informacija

  Savybės

  Didelė 265 litrų talpa
  Įlietos ventiliacijos angos
  Nepažeidžiama kampų konstrukcija
  Antivandalinis pisuaras
  Patogus durų kablys

  Specifikacija

  Aukštis: 2328mm
  Plotis: 1118mm
  Gylis: 1219mm
  Svoris: 75kg
  Standartinė talpa: 265L
  Grindų plotas: 1041mm x 533mm
  Sėdynės aukštis: 460mm
  Duris: 1854mm x 610mm